New York
Dünya
New York’tan çocuklara yapay zeka yasağı
Amerika Birleşik Devletleri’nde yapay zeka şirketleri ile yerel ...
Gündem
ABD’nin New York eyaletindeki tersanede çıkan yangın ve patlamada en az 16 kişi yaralandı
ABD’nin New York eyaletinde bir tersanede çıkan yangın ve ardınd...
Dünya
New York’ta Büyük Ulaşım Krizi: Long Island Rail Road’da 1994’ten Beri İlk Grev
ABD’nin en yoğun banliyö demir yolu sistemlerinden biri olan Lon...
Gündem
İletişim Başkanı Duran, New York’taki Türk Günü etkinliğine video mesaj gönderdi
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Burhanettin Duran, New York’ta...
Dünya
Almanya’dan BM’ye Reform Çağrısı: “Hürmüz’deki Abluka Refahımızı Tehdit Ediyor”
Almanya Dışişleri Bakanı Johann Wadephul, Birleşmiş Milletler (BM) yet...
Popüler İçerikler
BM Genel Sekreteri Guterres’ten nükleer testlere son verme çağrısı
29.08.2026
ABD, Doğu Pasifik’te uyuşturucu kaçakçılığı iddiasıyla bir tekneye müdahale etti
29.08.2026
EPDK, doğal gaz, akaryakıt ve LPG tarifelerine ilişkin düzenlemeye gitti
29.08.2026
Nepal’deki sel felaketinde can kaybı 616’ya yükseldi
29.08.2026